BV Real - realitná kancelária

Realitná únia
0918 47 21 84
0905 83 41 98
BV real

BVREAL realitná kancelária - reality Prievidza predaj, kúpa a prenájom byty, rodinné domy a pozemky. 

Kompletné služby na jednom mieste. V našej ponuke nájdete na predaj, prenájom, kúpu byty, rodinné domy a pozemky. Najväčší záber pôsobenia je v okrese Prievidza, postupne sa rozširujeme aj v okresoch Partizánske, Topoľčany, Žiar nad Hronom.

Španielsko Benidorm komplexný rezort Sierra Cortina pri pláži Costa Blanca.

Turecko, Antalya, Alanya, turecká riviéra, slnečné pláže - domy, byty, apartmány.

Chcete predať vašu nehnuteľnosť výhodnejšie a za lepšiu cenu ? Prečítajte si náš e-book 

 

Nehnuteľnosť ako investícia

Oplatí sa investovať do nehnuteľností? Kedy, kde a za akých podmienok? Ak máte voľné vlastné finančné prostriedky, potom investícia do nehnuteľností môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Kde sa vyplatí investovať do nehnuteľností?

Investovať peniaze do bytu alebo domu bude dobrým rozhodnutím najmä v oblastiach, kde je veľa pracovných príležitostí ( tu bude zaručený dostatok záujemcov o podnájom). Na Slovensku sú stále lokality, v ktorých je vysoký dopyt po bývaní, avšak kúpiť si nehnuteľnosť do osobného vlastníctva si väčšina ľudí nemôže dovoliť. Z toho dôvodu je stále veľmi výhodná návratnosť takejto investície.

Ďalšou možnosťou je investícia do nehnuteľností určených na rekreáciu alebo dovolenku. Tu je  zásadným kritériom zvoliť správnu lokalitu, kde sa bude nehnuteľnosť nachádzať. Je dôležité, aby to bola destinácia, kde jej hodnota na trhu bude stúpať, preto v týchto prípadoch treba investovať v oblastiach, kde sa predpokladá nárast cestovného ruchu.

Ceny nehnuteľností verzus mzdy a ich vývoj

Mnohí si pamätáme, ako sa v nedávnej minulosti drastický nárast cien nehnuteľností úplne odchýlil od pozvoľného rastu miezd, následkom čoho vznikol obrovský nepomer medzi týmito veličinami. Napríklad medzi rokmi 2006 a 2007 bol nárast cien nehnuteľností až na úrovni necelých 24 %, zatiaľ čo mzdy medziročne narástli len o niečo vyše 7 %.

https://beseda.sk/clanok/nehnutelnost-ako-investicia

Maklér mesiaca 12/2019
Beseda Vlastimil
Beseda Vlastimil 0918 472 184, 0905 834 198
Novinky a aktuality
Nehnuteľnosť ako investícia Nehnuteľnosť ako investícia Oplatí sa investovať do nehnuteľností? Kedy, kde a za akých...
Exkluzívny predaj. Prečo áno. Exkluzívny predaj. Prečo áno. Zaoberáte sa myšlienkou o predaji vašej nehnuteľnosti a chcete...
PREDANÉ - rodinný dom Chrenovec Brusno PREDANÉ za mesiac - rodinný dom Chrenovec Brusno 18066 Rezervovaný rodinný dom Chrenovec...
PREDANÉ - rodinný dom Nevidzany PREDANÉ - rodinný dom Nevidzany 17028  rodinný dom Nevidzany 17028 - maklér Beseda...
Letecká doprava Alicante   Letecká doprava Alicante   K našej ponuke kúpy nehnuteľnosti v Španielsku...
BV real

Vymeň byt za dom - Nikdy nebola ľahšia cesta k NOVÉMU DOMU ako je tomu teraz

Viac info