Kariéra realitného makléra

Náplň práce realitného makléra

aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj,
nábor nehnuteľností a spracovanie ponúk,
priama komunikácia s klientami, obhliadky nehnuteľností,
možnosť vytvorenia vlastného tímu,
možnosť riadenia projektov: Vymeň byt za dom.

Druh pracovného pomeru, výhody

živnosť - voľný pracovný čas
samostatná činnosť v okolí vášho bydliska, možnosť práce z domu
bezplatné firemné vzdelávanie
viacročné skúsenosti z finančného a realitného trhu - od roku 2008

Mzdové podmienky ( brutto )

provízny systém, vyplácanie po zrealizovaní obchodu

Miesto práce

Prievidza, Žiar nad Hronom, Bánovce nad Bebravou, Žilina, Topoľčany, Partizánske.

Požiadavky

Vytrvalosť, flexibilita, schopnosť a ochota aktívne pracovať,
Základné ovládanie PC, internetu, aplikácii ( Facebook, Instagram )
Prax a skúsenosti v realitách a finančných službách vítaná

Informácie pre uchádzača

životopis pošlite na info@bvreal.sk

Prajem veľa úspechov a teším sa na vás.

Vlastimil Beseda